www.stok-rol.pl

O FIRMIE

     

       Firma Sierociuk - Kazana - Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "STOK-ROL" Spółka Jawna powstała na podstawie umowy spółki w dniu 20.04.1992 roku. W latach 1992-1996 firma zajmowała się głównie usługami związanymi z remontem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciągników rolniczych, rozpoczęła również produkcję polegającą na wytworzeniu wyrobów stalowych i konstrukcji stalowej.

       Od 24.08.1998 roku skład spółki pozostaje w niezmienionym składzie tj. Krzysztof Sierociuk, Arkadiusz Sierociuk, Jan Kazana. W tym okresie zmieniono profil działalności firmy . Zaniechano wykonywania usług remontu samochodów osobowych, dostawczych i ciągników. Działalność firmy skupiła się głównie na wytwarzaniu wyrobów stalowych i konstrukcji stalowej. Firma posiadając pełne zaplecze techniczne do cięcia, profilowanie i spawania elementów stalowych podjęła współpracę z Polimex - Mostostal Siedlce i rozpoczęła wykonywanie palet metalowych do transportu gazów i innych elementów. Palety, które powstały w ramach współpracy po ocynkowaniu były głównie wysyłane na eksport. Uruchomiono samodzielnie wykonawstwo konstrukcji stalowych hal.

       W chwili obecnej firma ”STOK-ROL” zajmuje się wykonaniem dla firm i klientów indywidualnych konstrukcji stalowych o dowolnej wielkości np.:

·         hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych,

·         sal gimnastycznych,

·         chłodni i mroźni,

·         obudów z płyt warstwowych jak i blach trapezowych,

·         wiat na stacjach paliw,

·         palet metalowych do transportu butli gazowych, szkła, rur, szalunków budowlanych,

·         itp.

Wspomniane powyżej hale są wykonywane kompleksowo, to znaczy:

·         wykonywanie projekt technicznych

·         wykonywanie wg projektu technicznego elementy konstrukcji stalowej

·         transport wykonanych elementy na budowę do zleceniodawcy

·         montaż konstrukcji stalowej hali

·         obudowę hal w tym: panele ścienne ,dachowe okna i bramy wykonujemy montaż obudowy w raz z wstawieniem okien ,bram i zakładamy obróbki wraz z rynnami i rurami spustowymi

·         przekazanie gotowego obiektu zleceniodawcy.

       W 2008 roku właściciele firmy podjęli decyzje o dalszym rozwoju firmy poprzez wybudowanie nowej hali produkcyjnej o większej powierzchni i dozbrojenie w nowe maszyny i urządzenia. Dzięki tym inwestycjom firma mogła zwiększyć produkcję tonażową i gabarytową.

       W 2011 roku Firma ”STOK-ROL” uruchomiła nową halę produkcyjną o powierzchni 2000 m2 z zapleczem socjalnym na teranie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łazach. Nowa hala wyposażona jest między innymi w suwnicę o udźwigu 5 ton oraz czyszczarkę elementów stalowych.

Poniżej, zdjęcia z uroczystego otwarcia nowej hali w Łazach z dnia 5.02.2011r.

       Spółka wykonuje również projekty konstrukcyjne i technologiczne realizowanych obiektów, prowadzi usługi w zakresie spawania i cięcia stali ,śrutowego czyszczenia elementów konstrukcji stalowych oraz nanoszenia powłok ognioochronnych na konstrukcje stalowe.

       Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze firma ”STOK-ROL” jawi się na rynku jako kompetentny i rzetelny wykonawca.